Očarovalo nás Kouzlo Barev a Drogerie!

Na počátku roku 2005 otevřela firma Barvy a laky Hostivař síť sedmi maloobchodních prodejen KOUZLO BAREV. KOUZLO BAREV zvyšuje a rozšiřuje každým rokem množství svých prodejen, ale především nabízeného sortimentu, přičemž velký důraz klade na kvalitu nabízených produktů, stejně jako na profesionální přístup a odborné poradenství. Většina našich prodejen nabízí míchání barev dle přání zákazníka přímo na počkání. Se změnou a zkvalitněním obsahu však přišla i změna formy, proto v současnosti všechny články našeho maloobchodního řetězce vystupují pod jednou tváří (jednotné značení prodejen a výloh).

 

Každý měsíc vydáváme pravidelné letákové akce KOUZLO BAREV a KOUZLO DROGERIE, kde se snažíme oslovit co nejširší veřejnost zajímavou nabídkou s akčními cenami, podpořenou množstvím dárků, jako poděkování za věrnost a důvěru.

 

Našim zákazníkům jsme vyšli vstříc i rozšířením nabídky o drogistický sortiment. Ke KOUZLU BAREV se tak přidalo i KOUZLO DROGERIE. Klientům však kromě poetických názvů prodejen nabízíme i praktické a konkrétní výhody. Založili jsme KLUB ZÁKAZNÍKŮ KOUZLO BAREV a DROGERIE, jehož členové jsou držiteli klubových karet a mohou tak čerpat z řady výhod ( bonusové programy, speciální cenové nabídky, zajímavé odměny a dárky ).S řadou akčních slev, nabídek a dárků počítáme pro všechny naše zákazníky, např. v rámci pravidelných letákových akcí. Nezapomněli jsme ani na řemeslníky, pro které máme rovněž připraveny speciální zákaznické karty, slevy a výhody.

 

Novinkou je naše internetová galerie www.balshop.cz, kde se řídíme mottem: "Snadno/rychle/sami".

 

V letošním roce plánujeme rozšířit síť maloobchodních prodejen KOUZLO BAREV a DROGERIE, oslovit větší množství zákazníků a přitom udržet prvotřídní kvalitu našich nabízených služeb.